Четверг, 23.05.2019, 00:15
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум ВІЧ НА ВІЧ » Флуд » Куда пойти?! » 11-14.09.2008. Київ, Музичний ярмарок - 2008
11-14.09.2008. Київ, Музичний ярмарок - 2008
INSANE_PERSONДата: Четверг, 07.08.2008, 12:42 | Сообщение # 1
АДМИН
Группа: Администраторы
Сообщений: 312
Репутация: 5
Статус: Offline
Український музичний ярмарок – 2008

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація дистриб’юторів, виробників і продавців професійного звукового і світлового обладнання, музичних інструментів» є організатором щорічної спеціалізованої виставки «Український музичний ярмарок» - традиційної і найбільшої в Україні виставки професійного звукового та світлового обладнання, музичних інструментів.

Основною метою проведення виставки є сприяння розвитку культурно-мистецької галузі країни.

11-14 вересня 2008 р. у п’яти павільйонах НК «Експоцентр України» відбудеться «Український музичний ярмарок-2008», на якому буде представлено останні розробки кращих українських та закордонних виробників галузі.

Крім експозиційної, програма ярмарку передбачає низку спеціалізованих семінарів, майстер-класів (зокрема, народних майстрів), концертних виступів, пізнавально-розважальні заходи для дітей та підлітків тощо.

У зв’язку з цим, з метою ознайомлення працівників закладів культури країни з останніми досягненнями галузі, просимо Вашого сприяння в наданні інформаційної підтримки проведенню «Українського музичного ярмарку -2008».

УКРАЇНСЬКИЙ МУЗИЧНИЙ ЯРМАРОК – 2008 – головна подія року (із 1993 року) на музичному ринку України, традиційна і найбільша виставка професійного звукового та світлового обладнання, музичних інструментів.

Про участь в “УКРАЇНСЬКОМУ МУЗИЧНОМУ ЯРМАРКУ ’2008” заявили керівники провідних компаній України: АРТ-Р, АТ ТРЕЙД, ДЖАЗ-КЛУБ, ЗІНТЕКО, КОМОРА, ЛАЙТЕК, КОМПАНІЯ ІНДІГО МЮЗІК, КОРТМІ, МЕГА-ШОУ, РЕАЛ-МЮЗІК, СОЛО, ТРЕМБІТА, ЮРИТМІКС .

На “УКРАЇНСЬКИЙ МУЗИЧНИЙ ЯРМАРОК ’2008” запрошуються для участі:
Дистриб’ютори, розробники та виробники професійного звукового та світлового обладнання, музичних інструментів. Сервісні компанії. Засоби масової інформації. Продюсерські центри. Організатори концертів та фестивалів.

МІСЦЕ І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ
11-14 вересня 2008 року, м. Київ,
Національний комплекс "ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ" пав. 1, 2, 3, 7, 9 (адреса: пр. Ак. Глушкова, 1).

Організатор

«Асоціація дистриб’юторів, виробників і продавців професійного звукового та світлового обладнання, музичних інструментів», дирекція фестивалю «ДніПРО» - журнал «ПРО», дирекція ярмарку

• СПІВОРГАНІЗАТОР
Національний комплекс “ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ”

• ЗА ПІДТРИМКИ
Міністерства культури і туризму України

У рамках "УКРАЇНСЬКОГО МУЗИЧНОГО ЯРМАРКУ ’2008” буде представлено:
• Музичні інструменти
• Професійне звукове та світлове обладнання
• Обладнання для студій звукозапису
• Сценічне обладнання та конструкції
• Світловий та звуковий дизайн
• DJ - обладнання
• Музична література

Для зацікавленого відвідувача - це рідкісна можливість:
- отримати фахову інформацію з першоджерел про новітні технічні й технологічні розробки в музичній галузі ,
- зблизька роздивитись, доторкнутись та навіть спробувати пограти на унікальних інструментах,
- ознайомитись з процесом створення українських народних та сучасних інструментів,
- особисто поспілкуватись з відомими музикантами ( майстер-класи композиторів , виконавців тощо),
- обмінятись досвідом з колегами з різних куточків України,
- отримати юридичну консультацію з питань авторського права та суміжних прав.

Уперше в рамках Ярмарку стартуватиме загальнонаціональний фестиваль української музики «ДніПРО»
«ДніПРО – стихія музичної нації»

«ДніПРО» - це фестиваль української музики, в основі якого ПРОФЕСІЙНІСТЬ і ПРОФЕСІОНАЛІЗМ українських музикантів, виконавців, звукорежисерів, лейблів, компаній, які працюють на ринку професійного звукового й світлового обладнання, ЗМІ, музичних навчальних закладів, українських шанувальників музики різних стилів і напрямків. Уперше в історії українського музичної галузі ми об’єднуємо усіх учасників творчого процесу, не розділяючи їх на митців і обслуговуючий персонал, на зірок і сіру публіку, а даючи можливість кожному самореалізуватися і відчути себе невід’ємною частиною музичного простору України.

Загальнонаціональний фестиваль української музики «ДніПРО» є унікальним мистецьким явищем, оскільки збирає представників абсолютно усіх напрямків української музики. Проте на зібранні одних лише україномовних якісних професійних музикантів діяльність фестивалю не обмежується. Фестиваль покликаний залучити якнайширші кола шанувальників музики до власне музикування та професійного «слухання» - незалежно від вікових особливостей, рівня освіти, соціального статусу. Такий підхід кардинально змінює інформаційну ситуацію довкола українського музичного простору, адже ЗМІ не зможуть проігнорувати УКРАЇНСЬКУ МУЗИЧНУ НАЦІЮ.
Аби дати можливість самоідентифікувати МУЗИЧНУ НАЦІЮ, фестиваль «ДніПРО» започатковує кілька акцій:

1. Перепис МУЗИЧНОЇ НАЦІЇ УКРАЇНИ – протягом 11-14 вересня 2008 року всі, хто вважає себе причетним до нової формації, мають змогу про це засвідчити на сувої, проставивши своє прізвище, ім’я, місто походження, фах. Таким чином, ми започатковуємо новий літопис наймузичнішої нації світу – складаємо її перепис, визначаємо чисельність, щоб пізніше оприлюднити статистичні дані в ЗМІ щодо складу музичної нації, її музичних зацікавлень. Цей перепис покликаний на об’єднання людей довкола найдемократичнішого виду мистецтва – музики, яка здатна інтегрувати особистість, впливати на її всебічний розвиток, відтак закладає наріжний камінь у формування особистої й національної культури.

2. Рекорд «СТИХІЯ МУЗИЧНОЇ НАЦІЇ» - 14 вересня 2008 року учасники нової формації зберуться, аби довести, що українці – наймузичніша нація світу. У ході заходу всі учасники шикуються у п’ять кілець – створюючи таким чином прототип нотного стану. Чому нотний стан замкнений? Музика не може розірватися в житті кожного з нас, вона об’єднує, на собі замикає реалізацію особистості й особистостей, що формують націю. Нотний стан пустий внаслідок того, що кожен із нас має можливість записати музику у власному ключі, почати з тих або інших нот, у тій чи іншій тональності.

На акції фестивалю запрошуються українські й закордонні ЗМІ.
Важливими учасниками усіх заходів є компанії, які сьогодні працюють на музичному ринку України й пропонують професійне обладнання. Вони беруть на себе зобов’язання ЯКІСНОГО забезпечення проведення «ДніПРО». Тим самим фестиваль створює простір унікального поєднання мистецьких явищ і технологічного поступу, знімає штампи щодо традиційного розуміння української музичної культури і запроваджує нові стандарти у її сприйнятті, розумінні, функціонуванні, подачі.
Діяльність «ДніПРО» також спрямована на впровадження сучасних технологій музичного навчання, тому ми, не відкидаючи здобутків української музичної освіти, залучаємо професійних педагогів, навчальні заклади, студентство, учнів до активної позиції щодо освітніх інновацій, методик навчання й домашнього музикування, що в майбутньому дасть можливість сформувати не лише клас музичних віртуозів, а й допоможе заохотити широкі кола українців до музикування як одного з найбільш оптимальних, розвивальних і цікавих способів дозвілля й саморозвитку.

На фестивалі працюватимуть окремо сцени:
11 вересня 2008 року – Сцена 1. – Академічні колективи.
Сцена 2. – Етно, фолк.

12 вересня 2008 року – Сцена 1. – Джаз, електронна, експериментальна музика.
Сцена 2. – Радіо-сцена (радіо ді-джеї).
Сцена 3. – Електронна музика

13 вересня 2008 року – Сцена 1. – Хіп-хоп, брейк, R’n’b.
Сцена 2. – Дитяча сцена.
Сцена 3. – гала-концерт «Рок у твоєму місті»

14 вересня 2008 року – Сцена 1. – Прес-конференція музичних радіостанцій, телеканалів, друкованих ЗМІ .
Сцена 2. – Етно, фолк.
Сцена 3. – гала-концерт «Рок у твоєму місті»

Координація роботи:
Організаційний комітет складається з дирекції Українського музичного ярмарку та редакційної колегії журналу «ПРО звук, світло, музичні інструменти».


Менеджер гурту ВІЧ-НА-ВІЧ
 
Форум ВІЧ НА ВІЧ » Флуд » Куда пойти?! » 11-14.09.2008. Київ, Музичний ярмарок - 2008
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: